Anketa
Jakou hru preferujete ?
Klasické dobývání (4 333)
Ukořistění vlajky - každý tým má vlastní (3 483)
DeathMatch - dva týmy proti sobě - bez vlajek (2 938)
VIP osoba (3 649)
Celkový počet hlasů: 14403